Перейти до вмісту

Гарантії якості

Усю свою продукцію ПП Шапельє  виготовляє на власних виробничих потужностях. Ми не беремо підрядників і не наймаємо тимчасових працівників. Ми не використовуємо чужих лекал і не розпорюємо китайські кепки, щоб зняти з них викрійки. Шапельє – це команда освічених і фахових спеціалістів, які кожну нову модель розробляють і випробовують за усіма правилами і стандартами галузі. Такий підхід дає нам  можливість пропонувати до продажу найбільш якісні, конструктивно збалансовані та технологічно виважені моделі, які завжди мають правильну посадку на голові, зберігають форму та виготовляються з найбільш оптимальних для кожної моделі матеріалів.

Ми маємо на меті розвивати свої продажі в бік Європейських країн, тому велику увагу приділяємо виконанню умов Протоколу EUR1, (Сертифікат про походження товару). У зв’язку з цим у виробництві ми надаємо перевагу українській сировині. Співпраця з українськими фабриками дозволяє отримувати достовірну інформацію про сировинний склад тканин, їхні гігієнічні та інші фізичні   властивості,  забезпечує стабільність поставок сировини, а відповідно і стабільність якості нашої продукції.

Виходячи з цього, ми можемо гарантувати:

 • Усі фетрові капелюхи Шапельє виготовляються із  високоякісного українського пухового фетру (100% кролячий пух). Артикули починаються із букв «VE» або «SU».
 • Усі кепки та капелюхи мають підкладку із віскозного шовку (100% віскоза) або сорочкової бавовни українського виробництва (60% бавовна, 40% поліестер)
 • Усі моделі кепок мають налобник (смужка, що контактує зі шкірою) із 100% бавовняної саржі українського виробництва.
 • Щонайменше половина вовняних тканин, що використовуються для пошиву кепок, українського виробництва. Вміст вовни від 70%.
 • Усі бавовняні тканини мають у складі 60 і більше відсотків бавовни.

Гарантійний ремонт

За умови правильної експлуатації Шапельє дає на усі свої вироби гарантію терміном 1 сезон (6 місяців), а також здійснює післягарантійне обслуговування продукції придбаної у нас.

 • Гарантійний термін на осінньо-зимовий асортимент починається з 1 жовтня не залежно від дати покупки.
 • Гарантійний термін на весняно-літній  асортимент починається з 1 квітня не залежно від дати покупки.

Шапельє безоплатно виконає ремонт вашого головного убору якщо протягом гарантійного терміну носки з ним трапиляться наступні неприємності:

 • Розійдеться один із швів виробу.
 • Відпаде якась деталь оздоблення (стрічка, бант, шнурок).
 • Відпаде чи вирветься металофурнітура (кнопки, люверси, пробивні гудзики).
 • Розторочиться шнурок.
 • Вилізе назовні кутик пластикового козирка в кепці.
 • Якщо протягом 6 місяців фетровий або солом’яний капелюх змінив розмір (зсівся чи розтягнувся).

В разі виникнення гарантійного випадку витрати на доставку товару до майстерні «Шапельє», або до найближчого відділення логістичної компанії бере на себе Покупець.

Післягарантійне обслуговування

Якщо неприємність з вашим капелюшком сталася після закінчення гарантії, ви також може розраховувати на технічну підтримку від Шапельє.  Ремонт у цьому випадку здійснюється на платній основі.

Фетрові капелюхи

Ми можемо повернути форму вашому фетровому капелюхові, усунути деформацію полів, замінити зношену підкладку та стрічки, причесати і освіжити матеріал, а також змінити розмір (±1розмір). Після таких процедур капелюх виглядає майже новим. Єдина умова – перед ремонтом обов’язково віддайте капелюх до хімчистки.

Кепки та шапочки

В кепках козирок зношується швидше ніж основна частина, за наявності потрібного матеріалу ми проводимо заміну козирка. Також можемо за потреби замінити налобник, заново відутюжити кепку на колодці, замінити зламану фурнітуру чи зашити розпоротий шов.

Післягарантійний Ремонт виробів та їх доставка до майстерні «Шапельє» оплачується Покупцем. Вартість ремонту в кожному разі різна і обговорюється з менеджером за телефоном 067 908 57 50.

ukУкраїнська