Перейти до вмісту

Розмірна сітка

 • Розмір голови – це її обхват в сантиметрах. Обхват міряється над бровами через найбільш виступаючі точки лобної поверхні, над вухами і через виступаючі точки потилиці.
 • Розмір голови міряється виключно сантиметровою стрічкою – не рулеткою, не паперовою смужкою і не ниткою!!!
 • Повідомляти менеджеру потрібно «чистий» розмір без будь-яких припусків чи надбавок.
 • Якщо ви хочете носити кепочку так, щоб можна було сховати туди вуха чи волосся, чи просто любите вільне прилягання – розкажіть про це менеджерові і він порадить вам, який розмір краще замовити.
 • Шапельє наполягає на вимірюванні розміру в сантиметрах! Розміри S/M/L/XL дуже суб’єктивні і у різних виробників можуть бути різними, тому якщо ви носите американську чи китайську кепку розміру L, то це зовсім не означає, що наш  розмір 59 вам підійде.
 • Розмір, у якому вам комфортно, може бути різним на різних моделях, тому дослухайтеся до порад менеджера, він знає не лише, як сидить кожна модель, а і як веде себе при носінні.
 • Якщо ви не знайшли свого розміру в переліку розмірів певної моделі – уточніть у менеджера можливість виготовлення «на замовлення».
 • Якщо ви купуєте головний убір на подарунок і не маєте можливості поміряти розмір голови, ви можете:
 1. Підглянути розмір на головних уборах отримувача подарунку.
 2. Замовити подарунковий сертифікат на певну суму чи на конкретний виріб.

Якщо ви мали проблеми з підбором розміру раніше, повідомте про це менеджера.

Проблеми з підбором розміру виникають,

 1. якщо ваш розмір менше 56-го чи навіть 54- го розміру
 2. якщо ваш розмір більше 60-го чи 62-го розміру
 3. якщо у вас нестандартний овал голови, на вас часто не сідають капелюхи: капелюх тисне на лоб, але з боків ще повно вільного місця, або поля  негарно вигинаються вниз із боків чи в інших незапланованих місцях

У перших двох випадках вам варто обговорити з менеджером виготовлення бажаної моделі на замовлення. У третьому випадку теж є можливість корегувати овал, але тут уже складніше і при дистанційному замовленні може бути не дуже ефективно.

ukУкраїнська