Перейти до вмісту

Способи оплати товару

Оплата через платіжну систему LIQPAY

Якщо ви уже подружилися з платіжною системою LIQPAY, і попередньо зберегли реквізити своїх карток, то для вас процес оплати буде зручним і швидким. Якщо ж ви робите це вперше, то теж не біда. Вам потрібно буде всього лише ввести у відповідні рядки номер своєї карти, термін її дії та код вказаний на звороті. Оплата відбувається без комісії.

Звертаємо вашу увагу, що введення вищезазначений даних відбувається безпосередньо у вікні платіжної системи LIQPAY, яка за законом має усі ступені захисту ваших платіжних даних. Сайт Шапельє не бачить, не зберігає і не обробляє дану інформацію!

Оплата готівкою при отриманні посилки

Якщо ви працюєте з нами вперше, не впевнені в розмірі, чи моделі, ви можете замовити товар з післяплатою, і оплатити його лише тоді, коли переконаєтесь, що усе вам підходить. В такому разі ви будете сплачувати ще додаткову плату за доставку післяплати до отримувача. Детальніше про післяплату в розділі «доставка та паковання».  Банківську комісію з суми переказу сплачує Шапельє.

Розраховуючись на відділені логістичної компанії, ви можете зробити це готівкою, або карткою, за умови наявності на відділенні платіжного терміналу. Просимо вас зберігати чек про оплату посилки 14 днів на випадок, якщо виникне необхідність повернення товару.

Оплата безпосередньо на рахунок підприємства через додаток Приват 24

Якщо ви наш постійний клієнт, знаєте нашу продукцію чи маєте якісь «особисті знижки», ви можете оплатити вартість товару безпосередньо на рахунок ПП «Шапельє», скориставшись додатком Приват 24. 

Для цього вам потрібно зайти в додаток, вибрати опцію «платежі», що знаходиться прямо під зображенням вашої картки (помаранчевий значок), та ввести в рядок пошуку наш код ЄДРПОУ  33639821. Додаток відразу запропонує вам кілька наших рахунків на вибір. Вибираєте  UA803052990000026003026230081 , він зазвичай пропонується першим. Далі вам потрібно лише ввести суму платежу, вибрати карту з якої хочете заплатити і натиснути «продовжити». 

Процес оплати можна ще спростити, скориставшись QR кодом для оплати товару:

Оплата товару  на рахунок підприємства з карток інших банків

Здійснити оплату товару на рахунок підприємства можна також і з інших банків, розрахункових чи карткових рахунків. Для цього використовуйте такі реквізити:

Назва підприємства:ПП «Шапельє»
Код ЄДРПОУ:33639821
Айбан:UA803052990000026003026230081
Банк отримувача:АТ КБ «ПРИВАТБАНК»
МФО Банку:305299

Призначення платежу: Оплата товару (кепки, капелюха тощо), або оплата послуги виготовлення капелюха (якщо ви робите щось на замовлення)

При оплаті товару на рахунок підприємства не забудьте сказати про це менеджерові, при уточненні деталей замовлення!!!

ukУкраїнська