Skip to content

Returns

Умови повернення товару належної якості

Головний убір досить примхлива деталь гардеробу, і іноді щось може піти не так. В такому разі ви можете здійснити повернення товару у термін до 14 днів з моменту отримання товару в офісі логістичної компанії. Відповідно до статті 9, закону «Про захист прав споживачів», обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.

Для повернення товару вам потрібно:

  1. Зв’язатися з менеджером компанії за телефонами +380679085750 (viber, telegram) або +380679629980 (viber), та повідомити про бажання повернути товар
  2. Скинути менеджеру скан-копії товарного чеку та касового чеку, що ви отримали в логістичній компанії
  3. Отримати у менеджера інформацію про отримувача посилки. (Куди і кому відправити)
  4. Оформити документи, а саме заповнити заяву на повернення (бланк вкладений у посилку)
  5. Запакувати та відправити посилку за вказаними реквізитами, та  оплатити доставку
  6. Надати менеджеру інформацію про номер рахунку для повернення коштів та ваш ідентифікаційний код

Увага, посилку-повернення оплачує покупець. Неоплачені посилки будуть повернені відправнику

Повернення коштів відбувається протягом 10 календарних днів з дня отримання товару. За умови оплати клієнтом посилки кошти повертаються у повному обсязі.

Зверніть увагу, що згідно статті 13, пункту 5, закону України «Про захист прав споживачів» товари, що були виготовлені (або перероблені) на замовлення, не підлягають поверненню.  Це ж саме стосується і виготовлення на замовлення розмірів, яких нема в розмірному ряді, що вказаний в характеристиках кожного виробу.

У випадку, якщо вам зробили «виріб на замовлення», але отриманий результат вас не задовольнив – телефонуйте нашому менеджерові і ми зробимо усе можливе, щоб знайти рішення, оптимальне для обох сторін.

Повернення товару неналежної якості

Приватне Підприємство Шапельє є виробником усієї продукції, що реалізується на даному сайті, тому має змогу забезпечувати, контролювати і гарантувати якість головних уборів, що ви купуєте. В разі, якщо на якомусь етапі виробництва була допущена хиба, і при відправці замовлення її не помітили, або дефект виник в процесі носки протягом гарантійного  терміну носки, ви можете повернути товар, обміняти його на аналогічний чи отримати безкоштовний ремонт від Шапельє.

Детальніше про це в розділі  «Guarantees of quality».

Обов’язково оглядайте посилку при отриманні. Якщо відкривши посилку ви знайдете на нашій продукції пляму – відразу робіть «відмову від посилки», в усіх інших випадках претензії щодо забрудненості виробу прийматися не будуть. В разі виявлення дефекту в процесі носки, надішліть нам фото дефекту на месенджер +380679085750 viber , telegram. Умови повернення, заміни чи ремонту вирішуються індивідуально у кожному випадку.

en_GBEnglish (UK)